• تلفن: 77627501-021
  • info@pdsoft.ir
در ارتباط باشید:

با گسترش یافتن اینترنت و منابع قابل دسترسی اطلاعاتی در زمینه ی سفر و معرفی اماکن مختلف گردشگری و تاریخی و سیاحتی و‌‌‌‌…‌ بسیاری از قبل از شروع سفر خود حتما به سایت‌های اینترنتی مراجعه می‌کنند و از طریق وب ‌سایت و از روی نقشه محل مورد نظر خود را به خوبی بررسی می نمایند تا بتوانند برای شروع کردن سفر خود یک برنامه ریزی دقیق و منظم را برای سفر داشته باشند.

این رو می توان گفت که وب سایت های گردشگری در معرض دید کاربران آنلاین در هر کشوری بوده است .مطلع شدن هر کاربر از قیمت‌های هتل ها و تورها و اماکن دیدنی قطعاً برای کاربران جذاب میباشد.این گونه از وبسایت ها حتی اگر خودشان هم نخواهند به صورت نرمال دارای بازدیدکنندگان زیادی هستند.

پس شما با داشتن یک وب سایت گردشگری میتوانید با داشتن بازدید کنندگان بسیار و ارائه خدمات آنلاین یک وبسایت خوب داشته باشید.

 

سایت گردشگری

اگر شما دارای یک شرکت که مرتبط با صنعت گردشگری باشد هستید می توانید خدماتی مانند تورهای مسافرتی ، مراکز تفریحی و مراکز تجاری را بشناسیدو کمبود های موجود در آن را بیان کنید .در واقع شما می توانید تمامی اطلاعات لازم برای مسافرت را برای افراد فراهم کنید. بنابراین می توانید به جای محدود کردن خود در یک مکان خاص و یا کار در یک جای خاص شروع به بستن قرارداد با مراکز گردشگری و صنعت های مشابه آن شوید و این تضمین را به آنها بدهید که می‌توانید برای آنها مشتری بفرستید .

طراحی وب سایت گردشگری

 

اما سوال اینجاست که چگونه می توان این کارها را انجام داد؟

برای پاسخ دهی به این سوال به شما می‌ گوییم که کافی است یک وب سایت گردشگری داشته باشیم.همانطور که میدانید عصر حاضر زمان دانش و اطلاعات و عصر اینترنت است و بیش از نیمی از مردم از فضای مجازی استفاده می کنند و این می‌تواند برای شما فرصت مناسبی برای هر کسب و کاری باشد.

به ویژه کسب و کارهایی که با گردشگری در ارتباط هستند. شما میتوانید یک وب سایت تخصصی گردشگری داشته باشید تا بتوانید با توجه به آن وب سایت افراد را برای انجام سفرهای شان راهنمایی کنید و امکانات و نیازهای لازم آنها را در اختیارشان قرار دهید تا مسافران و کاربران نیز در سفر احساس راحتی بیشتری را داشته باشند.

 

اما اکنون این سوال پیش می‌آید که برای طراحی وب سایت گردشگری باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

  • معرفی نمودن مکان های گردشگری استان های کشور یا کشورهای جهان

شما در این قسمت می توانید با اطلاعات کافی در مورد مکان های تاریخی گردشگری و تفریحی و دیدنی هر کشور و یا هر شهر اطلاعات جامع و کاملی را در اختیار کاربران قرار دهید تا کاربران با شناخت کافی نسبت به مکان ها انتخاب نمایند که به کدام کشور یا کدام شهر می‌خواهند سفر کنند.

  •  بخش معرفی هتل ها مراکز تجاری و مراکز تفریحی شهرها

یکی از گزینه های مهمی که همه برای سفر به آن دقت می نمایند هتل و محل اقامت آنها و مکانهای تجاری برای خرید می باشد.
بنابراین شما با داشتن یک وب سایت گردشگری می توانید کلیه اطلاعات هتل ها را و مراکز تجاری خرید را در اختیار کاربران خود قرار دهید .

  •  داشتن بخشی برای دارا بودن نقشه برای مسیریابی مناسب افراد و یافتن هرچه سریعتر مکان مورد نظر

وقتی که شما با شرایط یک شهر یا کشور آشنایی ندارید وجود نقشه برای یک شخص الزامی به نظر می ‌رسد زیرا می‌تواند با توجه به نقشه مسیرهای حرکت خود را انتخاب کرده و از اینکه وقت و زمان خود را از دست بدهد جلوگیری نماید . نقشه برای مسیریابی در سفر از اهمیت بالایی برخوردار است.

  •  دارا بودن یک بخش جهت معرفی کردن صنایع دستی هر شهر یا کشور و یا تاریخ مربوط به آن شهر یا کشور

در اینکه هر کشور یا شهری پیشینه مربوط به خود را دارد شکی نیست بنابراین اگر ما بتوانیم در یکی از قسمت های سایت خود پیشینه و تاریخ هر شهر یا کشور را در اختیار کاربران بگذاریم به کاربران در تصمیم گیری بهتر یاری رسانده ایم.
هر شهر یا کشور دارای صنایع دستی مرتبط به خود می باشد و این یکی از جذابیت های مرتبط به توریست هایی که در هر کشور وارد می شوند است.

  •  دارا بودن یک بخش جهت نمایش پیش بینی وضعیت هوا در روزهای سفر

هر شهر و یا هر کشور دارای اقلیم خاص آب و هوایی به خود می باشد بهتر است که قبل از اینکه مکا ن خود را انتخاب نمایید به آب و هوای آن شهر یا کشور توجه نمایید.به همین دلیل با بررسی پیش بینی وضعیت هوا تصمیم درست تری را اتخاذ کنیم.

  • دارا بودن بخشی برای معرفی کامل تصویری مکان های گردشگری و تفریحی شهرها و کشورها
  • امکان این که شخص بتواند برای رزرو بلیط ها را تورها و یا هتل های مسافرتی به صورت آنلاین اقدام کنند.
  •  بخش خبری مرتبط با جدیدترین اتفاقاتی که در صنعت گردشگری رخ داده است.
  •  بخش گردشگری مجازی جهت فراهم آوردن تجربه‌ای سه بعدی و مجازی برای کاربران برای بازدید کامل مکان های گردشگری قبل از مسافرت انها به ان مکان ها.

گردشگری یکی از صنعت های مهم و گسترده می باشد و شما می توانید بسته به انچه تمایل دارید در آن قسمت کار خود را آغاز نمایید.

یک وب سایت داشته باشید و حتی می‌توانید المان‌های بیشتر و یا المان های کمتری را لحاظ کنید اما آیا وب سایتی که موارد ذکر شده را داشته باشد برای کار شما کافی است؟ جواب خیر می باشد.

 

طراحی وب سایت گردشگری

 

اهمیت سئو و بهینه سازی در طراحی وب سایت های گردشگری

اگر شما از بهترین و زیباترین وب سایت های گردشگری را داشته باشید و اطلاعات بسیار کامل و جامعی را در آن قرار داده باشید که این اطلاعات مربوط به تمامی مکان های گردشگری دنیا باشد اما کسی از وجود آن اطلاعی نداشته باشد در واقع هیچ ارزشی نخواهد داشت.

برای مطلع کردن افراد از وبسایت شما راه های متفاوتی وجود دارد که می توانیم به مشهورترین آن اشاره کنیم .در واقع تبلیغات یکی از مشهور ترین راههای مطلع کردن افراد از وجود یک وب سایت می باشد اما باید به این گزینه هم نیز دقت کنید که وب سایت شما ابزاری جهت کمک به کسب و کار شما می باشد و نباید در ابتدا خودش هزینه زیادی را به شما تحمیل نماید در اینجا اهمیت سئو و بهینه سازی وب سایت مشخص می شود.

اگر شما بتوانید و بهینه سازی وب سایت خود را به خوبی انجام دهید نیاز به تحمل هزینه های زیادی برای انجام تبلیغات نمی باشد و با بازدید بیشتر از سایت شما که توسط سئو انجام میشود در موتورهای جستجوگر سایت شما در صفحات اول قرار گرفته و مورد بازدید قرار میگیرد .

با مورد بازدید قرار گرفتن وب سایت شما برای شما درآمد مناسبی را به همراه خواهد داشت و شما متحمل هزینه بسیاری نخواهید شد.

یکی از دیگر نکاتی که باید به آن توجه کنید این است که وبسایت باید سریع و در دسترس باشد بهتر است برای یک وب سایت خوب و پر بازدید از یک طراح ماهر استفاده نمایید .

تا علاوه بر پیاده سازی موارد فنی بتواند موارد مطلوب و مورد نیاز وب سایت شما را به بهترین نحو ممکن برای شما پیاده سازی نمایند.در نهایت پیشنهاد ما به شما یک وب سایت گردشگری با داشتن ویژگی های لازم برای تامین نیاز کاربران می باشد تا بتواند برای شما کار و درآمد مناسب را به همراه داشته باشد.

نظرات شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری علامت گذاری شده اند *

نام شما*
موضوع*
ایمیل*
نظرات شما