• تلفن: 77627501-021
 • info@pdsoft.ir
در ارتباط باشید:

چرا به طراحی سایت نیازمندیم ؟

با افزایش پیدا کردن روز افزون فناوری و ایجاداینترنت روش تجارت کردن و حتی بازاریاب نیز تغیر کرده است .اما سوال اینجاست که طراحی سایت به شما چه کمکی می تواند بکند؟اولین پاسخی را که به این سوال می توان داد این است که یک سایت برای شما مانند یک بروشور تبلیغاتی عمل می کند.در واقع شما می تئانید با داشتن امکاناتی بیشتر از یک بروشور ساده به راحتی برای وب سایت خود بازدید کننده ایجاد نمایید .

البته باید یادآور شوم که در این روش ها دیگر روش های تبلیغات سنتی جایی ندارد .امروزه هر شخصی قصد انجام کاری را داشته باشد مانند خرید کردن یا دریافت اطلاعات و یا اگر به دنبال خدمات خاصی باشد به اولین جایی که رجوع می کند اینترنت است.شما با ایجاد یک طراحی سایت می توانید اطلاعات مورد نیاز کاربران را در زمینه های مختلف در اختیار انها قرار دهید .
یکی از راه هایی را که می تواند به موفقیت سایت شما کمک کند دقت و توجه کافی به نظرات کاربران در بتره یسایت شما است که شما می توانید با جمع اوری نظرات کاربران یک سایت موفق داشته باشید.

از آن جهت که با توجه به این موضوع شما می توانید بزرگترین ابزار تبلیغاتی و عرضه خدمات و محصولات را به مشتریان داشته باشید.ایجاد کردن یک وب سایت متناسب با نوع فعالیت شما می تواند به شما بسیار کمک نماید وشما را در حوزه فروش اینترنتی نیز یاری نماید.

 

 

طراحی سایت خبری حرفه ای

 

می توانید با کاربران خود تعامل بیشتری داشته باشید

در دنیای امروز یکی از مهم ترین اصول تجارت که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد تعامل داشتن با کاربران است .گرفتن باز خورد از کاربران یکی از اصول مهم به شمار می اید به این گونه که اگر این کهر انجام نشود تاثیر منفی بسیاری را د راصول کار شما خواهد داشت و به مرور زمان با توجه نکردن به نظر کاربران ا ز رقابت در بازار حذف می شوید .

کاربران ویا مشتریان می توانند از امکاناتی همچون نظر سنجی کردن ،چت انلاین و یا حتی ارسال پیام و مطرح کردن سوال که منجر به پرسش و پاسخ می شود با شما تعامل داشته باشند و به شما د ر پیشرفت سایتتان یلری رسانند .شما می توانید نظر دقیق کاربران را در مورد تک تک خدماتی که ارائه می دهید؛ سوال نمایید و این گونه تصمیم بگیرید که خدمات خود را چگونه بهبود دهید .تا بتوانید در محیط وب سهم بیشتری را به خود اختصاص دهید.

 

حذف مرزهای جغرافیایی

داشتن سایت فروشگاهی به شما کمک می کند که بازار خود را از کوچه و خیابان گسترش دهید و بتوانید در حد بین المللی فعالیت نمایید و این امر می تواند بازار بزرگی را در اختیار شما قرار دهد.

 

چرا طراحی وب سایت خبری؟

امروزه سایت خبری سهم مهمی در اطلاع رسانی به مرد م را دارد .در گذشته به دلیل فراگیر نبودن استفاده از اینترنت و همچنین عدو اطلاع رسانی درست در باره ی اینترنت بسیاری از افراد برای اگاهی از اطلاعات و یا وقایع روز از رو زنامه استفاده می کردند .اما امروزه شرایط تغیر کرده و اوضاع متفاوتی ایجاد شده است .دستگاه های چون موبایل و یا تبلت و…..و همین طور استفاده کردن از اینترنت پر سرعت این امکان را برای کاربران ایجاد کرده است که با اتصال به اینترنت از اخرین وقایع و اخبار اتفاق افتاده در جهان اگاه شوندو دیگر نیازی به خرید روز نامه نیست .

شاید برای شما نیز این سوال پیش بیاید که چرا باید یک سایت خبری راه اندازی شود ؟

شما با راه اندازی یک سایت خبری و با رعایت اصول و قوانین مرتبط به سایت می توانید پیشرفت چشمگیری داشته باشید و نسبت به وب سایت های قدیمی تر در جایگاه مناسب تری قرار بگیرید.سایت های خبری از جمله سایت های پر بازدید در اینترنت به شمار می روند .به همین دلیل اهیمت اطلاع رسانی از یک طرف و بر اورده کردن نیاز جامعه به در یافت کردن اخبار اینترنت از طرف دیگر است .با توجه به تعداد کاربرانی که از اینترنت استفاده می کنند اگر بتوانیم یک سایت را با محتوای مفید و همچنین باطراحی مناسب ارائه نماییم قطعا می توانیم از سایت های موفق به حساب بیاییم و مخاطب زیادی را به خود جذب نماییم.

 

مخاطب های اینترنی ترجیح می دهند که اخبار اتفاق افتاده در جهان را به صورت لحظه ای به دست بیاورند و به همین دلیل است که با سایت های خبری توجه نشان می دهند.امروزه با گسترده شدن شبکه های اجتماعی مانند تلگرام اهمیت طراحی سایت خبری بیشتر شده است البته همان طور که می دانید داشتن یه سایت خبری به تنهایی کافی تیست رعایت نکات سئو و مسائل مرتبط به سایت نیز حائز اهمیت است .

 

 

طراحی سایت خبری با وردپرس

 

چگونه می توانیم یک سایت خبری موفق داشته باشیم

موفقیت یک سایت خبری را بنا بر داشتن تعداد مخاطبین ان اندازه گیری مینماییم که البته از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.در واقع بازدید کننده باید بتواند در کمترین زمان ممکن به اخبار مورد علاقه ی خود دست پیدا کند .نه تنها دست یابی به اطلاعات مورد نظر مخاطبین در کمترین زمتن مهم است بلکه کاربردی بودن سایت که در واقع همام چیدمان ساده و دسترسی اسان است نیز مورد اهمیت است .

 

رعایت نکات ایمنی و لود شدن سایت

یکی دیگر از نکاتی که مخاطبین به ان توجه می نمایند سرعت لود شدن سایت است که بسیار مهم و در تعداد بازدید کنند گان تاثیر به سزایی دارد .در یک سایت خبری نفوذ ناپذیر بودن سایت از اهمیت بالایی یر خوردار است .

 

بهینه نمودن سایت برای موتور های جستجو

یک سایت اینترنتی اگر بهترین گرافیک را داشته باشد یا بهترین مطالب را داشته باشد اما کسی ان را نبیند هیچ ارزشی ندارد بنا بر این سئو کردن یک سایت خبری از نکاتی است که باید به ان توجه ویژه ای داشته باشیم .این موضوع می تواند ایجاد ترافیک یا بازدید را برای شما به همراه داشته باشد.شما با بررسی ادامه این مقاله ممکن است بتوانید به ساخت سایت خبری رایگان دست پیدا کنید.

یکی از روش هایی که می توانیم یک سایت خبری داشته باشیم استفاده و اموزش طراحی سایت خبری با Php است که یکی از روش های متداول برای ساخت یک سایت خبری به شمار می رود .

 

طراحی پرتال خبری

هدف از طراحی یک پرتال خبری دسترسی اسان و سریع به اطلاعات است .سرویس های یک وب پرتال تنوع بیشتری نسبت به سرویس های یک طراحی سایت دارد .

 • سرویس های اصلی در یک پرتال
 • ماشین جستجو
 • ایمیل
 • فضای رایگان و یا طراحی نمودن سایت
 • اخبار
 • دانلود کردن با فرمت های مختلف
 • گفتگو و چت کردن

 

Rss خوان یا فید خبری چیست ؟

در واقع Rich Site Summary مخفف کلمه rss است که به معنی چکیده ی سایت یا مختصر و مفید سایت است .این گزینه به شما این امکان را می دهد که از اخرین اخبار عناوین سایت و یا وبلاگ های مورد علاقه تان با خبر شوید بدون انکه نیاز داشته باشید به ان سر بزنید .

کاربرد اصلی rss خوان در دو گزینه است

۱-نمایش دادن تازه ترین عناوین وب سایت های دیگر در وب سایت شما و بلعکس

۲-دریافت جدیدترین مطالب سایت های مورد علا قه با استفاده از نرم افزار ویژه

 

بدون وجود فید خبری شما مجبور هستید که هر روز به سایت ها خبری برای دریافت اطلاعات مورد علاقه ی خود سر بزنید.

در پایان لازم می دانیم که به چندنکته ی اصلی برای طراحی سایت خبری اشاره نماییم :

 •  مدیریت نمودن اخبار
 • ویرایش نمودن و حذف اخبار که شامل :
 • تیتر اخبار
 • لید خبر
 • انتخاب نمودن سرویس های خبری مناسب
 • انتخاب کردن تگ مناسب
 • تعین نمودن نوع خبر
 • تعیین کردن زمان انتشار خبر
 • درج کردن تصویر بر روی اخبار
 • مدیریت کردن سرویس های خبری
 • نمایش دادن اخبار مرتبط در سرویس های خبری
 • مدیریت کردن آرشیو اخبار
 • نمایش دادن اخبار پر بازدید
 • مدیرت نمودن گزارشات

شرکت پدید آوران نرم افزار با ارائه نمونه طراحی سایت خبری به مخاطبین خود بر ان شد که اقدام به فروش سایت خبری نماید و شما را در خدماتی همچون طراحی وب سایت ،صراحی اپلیکیشن ،سئو سایت و…یاری رسانیم.

نظرات شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری علامت گذاری شده اند *

نام شما*
موضوع*
ایمیل*
نظرات شما