• تلفن: 77627501-021
 • info@pdsoft.ir
در ارتباط باشید:

اولین سایت تخفیف گروهی در سال ۲۰۰۸ طراحی و پیاده سازی گردید و راه‌اندازی شد.در ایران اولین سایت تخفیف گروهی و یا به عبارت دیگر خرید گروهی توسط سایت تخفیفان و پس از آن سایت نت برگ راه اندازی شد.پس از آن در ایران نیز بیش از ده ها سایت برای خرید و تخفیف گروهی طراحی و راه ‌اندازی شده است.

 

طراحی سایت تخفیف گروهی در پدیدآوران نرم افزار

با توجه به اینکه برای اجرای طراحی سایت تخفیف گروهی باید از متخصصان این رشته استفاده نمایید.ما در پدیدآوران نرم افزار این اطمینان را به شما میدهیم که بتوانید یک سایت بهینه برای تخفیف گروهی را راه اندازی کنید تا کاربران بتوانند با حداقل هزینه و سریعترین زمان از تخفیفات گروهی استفاده نمایند.نکاتی که در طراحی سایت تخفیف گروهی حائز اهمیت است به شرح زیر است.

 

از جمله مهمترین ویژگی های طراحی سایت تخفیف گروهی می توانیم به این مورد اشاره کنیم که طراحی سایت خرید گروهی از نوع طراحی سایتهای اختصاصی ویژه و پرکاربرد می باشد و شما زمانی که نیاز داشته باشید می توانید که سایت خود را به روز رسانی کنید و به امکانات سایت اضافه نمایید .

 

همواره برای طراحی یک سایت درخواست های کارفرمایان مورد توجه قرار می گیرد و در صورت نیاز با آنها هماهنگ شده و تغییرات بنا بر نیاز آنها در ارتباط با طراحی سایت تخفیف گروهی اعمال می شود.
سایت های خرید گروهی و طراحی سایت های تخفیفات گروهی این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته است و طرفداران خاص خود را دارد.

تقریباً می‌توان گفت که در تمامی کشورها از سایتهای تخفیف گروهی استفاده می شود و این نوع از طراحی سایت بسیار مورد توجه قرار گرفته است.در سایت های تخفیف گروهی خرید و خدمات را برای فروش به مشتریان عرضه می‌نمایند.طراحی سایت خرید گروهی به طور معمول به خریداران این ویژگی را می دهد که پیشنهادهای موجود در سایت را بررسی کنند و دیگران را نیز از این پیشنهادها مطلع سازند.

 

طراحی سایت تخفیف گروهی

 

همانطور که از نام طراحی سایت تخفیف گروهی مشخص است این گونه سایت ها مطمئن و البته با سود زیاد برای تبلیغ کسب و کاراست.معمولاً کسانی که به دنبال موفقیت هستند قادر به امتحان کردن راه های جدید و خلاقانه هستند که به هیچ عنوان در ادامه راه با مشکلی مواجه نشوند و شکست نخورند تلاش کردن تا رسیدن به موفقیت شعار افراد موفق است.

در طراحی وب سایت تخفیف گروهی از یک طرف می توانید کالای خود را معرفی نمایید و به فروش برسانید و از طرف دیگر می‌توانید کاهش قیمت را به مشتری خود پیشنهاد دهید .که با خریدهای مشخصی از شما می‌توانند امتیاز خوبی را داشته باشد یعنی میتوانید هم جذب مشتری برای خرید را داشته باشیم و هم کالای خود را به مشتریان عرضه نمایید.البته از طرف دیگر در این میان باید منفعت مشتری نیز در نظر گرفته شود تا مشتری بتوانند بعد از چند خرید از تخفیف های لازم برخوردار گردد.

امروزه طراحی سایت تخفیف گروهی با روشهای جدید و ابتکاری و ایده های ناب راه اندازی شده است .به طور مثال در طراحی سایت های مختلف پدید آوران نرم آخرین دانش و دستاوردهای خود را برای کاربران به نمایش می‌گذارند تا بتوانند سایتی را که طراحی می نمایند از هر نظر بتوانند مشتری را به سمت خود جذب کنند و بازدید از سایت بالا رود.

ضمن رعایت این گزینه که مشتری را در سایت خود حفظ نمایید یعنی مشتری از ماندن در سایت خسته نشود در واقع با طراحی منحصر به فرد برای یک سایت شما میتوانید کاربران را به سایت خود جذب نمایید.یکی از ویژگی های مهمی که باید در طراحی سایت تخفیف گروهی لحاظ شود این است که باید به مدیران وبسایت اجازه بدهد که بتوانند آمار بازدید کنندگان طراحی سایت را مشاهده نمایند و زمان های ورود و خروج کاربران به سایت را ببینند و یک گزارش گیری کامل و دقیق را داشته باشند تا بر اساس آن بتوانند تصمیم درستی را اتخاذ نمایند.

اگر شما نیز تصمیم و قصد راه اندازی یک سایت تخفیف گروهی را دارید و برای این کار مطمئن هستید ابتدا باید خواسته های تان را از طراحی سایت در نظر بگیرید و یا اگر تمایل دارید از طریق ایجاد و طراحی سایت فروشی موفق داشته باشیم بهتر این است که با سیستم مدیریت محتوای طراحی سایت تخفیف گروهی آشنایی پیدا کنید و نحوه استفاده کردن از فروش بن های تخفیف گروهی را کاملاً یاد بگیرید.

 

امکانات ویژه برای سایت های خرید گروهی

 • مدیریت نمودن بن تخفیف
 •  اضافه کردن گروه های کالایی جدید و خدمات تخفیفی
 • مدیریت کردن قیمت ها و درصدهای تخفیف بر روی کالاها
 • مدیریت نمودن تعداد خرید جهت استفاده از تخفیف گروهی
 • امکان تعریف نمودن پلان های مختلف تحقیقی برای کاربران
 • امکان مدیریت کردن نوع ارسال خرید های کالایی که دارای تخفیف هستند از جمله ارسال توسط پست یا پیک یا تیپاکس و…
 • امکان مدیریت کردن هزینه بسته بندی برای خرید تخفیف های کالا
 • پنل اختصاصی برای بازاریاب و مشاهده کردن میزان فروش سهم بازاریاب از این خرید از و بر روی سایت تخفیف گروهی اعمال می شود.
 • کالاها و خدمات جهت مشاهده نمودن تعداد خرید و تخفیف های گروهی انجام شده و یا مشاهده کردن کدهای استفاده شده و یا کد های باقی مانده از خرید و تخفیف های گروهی در وب سایت
 •  دریافت نمودن گزارشات مدیریتی و مالی برای مدیر وب سایت و صاحبان کالاها و خدمات تخفیف گروهی و خرید هایی که انجام شده است.
 • سیستم امتیاز دهی بر اساس خرید ها و یا فعالیت های انجام شده در سایت
 • دادن امتیاز به کاربرانی که از سایت خرید گروهی استفاده نموده است
 • امکان ارسال نمودن ایمیل و پیامک به کاربران جهت تبریک گفتن به آنها درمناسبت های خاص مربوط به هر کاربر و دادن امتیاز در اعیاد تعریف شده در سیستم تحقیقی و خرید گروهی سایت
 • ایجاد یک قسمت در سایت برای دعوت نمودن دوستان و یا معرفی کردن تخفیف گروهی به انها
 • طراحی نمودن سایت تخفیف فروش به صورت ریسپانسیو و یا واکنش گرا که با توجه به ابزار کاربر که همان موبایل یا تبلت و.‌‌‌‌..است گرافیک سایت تغییر کند‌.
 • امکان تبدیل کردن امتیاز کاربران به پول جهت خرید کردن سایت تخفیفی و خرید های گروهی
 • مدیریت کردن کلمات کلیدی و پیاده سازی کردن طبق قوانین گوگل وانجام دادن عملیات بهینه سازی سایت بر روی آن
 • ارائه کردن گرافیک حرفه ای طراحی سایت و طراحی کردن سایت اختصاصی با توجه به نوع در خواست و خدمات

معمولا طراحی سایت تخفیف گروهی اگر بتواند امکان تازه ای را برای مشتریان به وجود آورد که این امکان در سایت های دیگر وجود نداشته باشد می تواند مشتریان را به سمت خود جذب نماید.

 

 

سایت تخفیف گروهی

 

 

البته به روز رسانی دقیق و منظم سایت نیز از اهمیت ویژه ای بر خوردار است .چرا که مشتریان متوجه می شوند که به یک سایت منظم و دقیق مراجعه کرده اند که همیشه آپدیت است و این حس را به کاربران می دهد که آن سوی این صفحه ی مجازی کسانی هستند که به اندیشه و خواسته های آن احترام می گذارند .

در وب سایت تخفیف گروهی می توانید آمار بن تخفیف فعال و غیر فعال کاربرهایی که در سایت فعال هستند را مشاهده کنید و در صورت نیاز می توانید زمان و بن تخفیف های گذشته شده در وب سایت را تغیر دهید.همچنین قرار دادن امکان افزایش اعتبار کاربری به کمک کارت هدیه یا واریز کردن به صورت انلاین که این کار توسط کارت های بانکی انجام می شود.

نظرات شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری علامت گذاری شده اند *

نام شما*
موضوع*
ایمیل*
نظرات شما