• تلفن: 77627501-021
 • info@pdsoft.ir
در ارتباط باشید:

طراحی سایت نوبت دهی آنلاین یکی از خدمات ویژه ارائه شده توسط شرکت پدیدآوران نرم افزار می باشد.طراحی این گونه سایت ها برای پزشکان و بیماران مزایای بسیاری را دارا است .هم وطنان همواره به دنبال راهی هستند برای اینکه انجام کارهای خود بدون مراجعه حضوری باشد که نوبت گرفتن از پزشکان هم یکی از این موارد است .می توانید با طراحی سایت نوبت دهی به راحتی و به صورت آنلاین به این کار سرعت ببخشید .

طراحی سایت نوبت دهی آنلاین پزشکی توانسته میزان زیادی از نیاز به مراجعه های حضوری و غیر ضروری را کم کند .با این نوع از طراحی سایت بیماران تنها کافی است که از هر مکان جغرافیایی و در هر ساعتی از شبانه روز که می خواهند به سیستم دسترسی پیدا کنند و زمان‌های خالی را برای نوبت گرفتن انتخاب نمایند .به این وسیله هم درهزینه‌ها و هم در وقت بیماران صرفه‌جویی می‌شود و بیماران می‌توانند به راحتی برای خود نوبت مورد نظر را رزرو نمایند.

بعد در زمان مشخص شده به دکتر مراجعه کنند. سایت نوبت دهی آنلاین علاوه بر این که این امکان را برای بیماران فراهم می‌نماید که بتوانند نوبت را به صورت آنلاین دریافت کنند امکان تعیین نوبت توسط منشی را هم دارا می باشد .

منشی می‌تواند به صورت لحظه ای از نوبت هایی که دریافت شده است مطلع گردد و آنها را در پنل مدیریت نوبت دهی تنظیم کند.
در صورت تعیین نوبت برای یک بیمار، سیستم به صورت هوشمند برای بیماران خود یک روز قبل از زمان حضور بیمار و یا حتی در همان روز نوبت بیمار یک پیامک برای وی ارسال خواهد کرد.

 

امکانات ویژه طراحی سایت نوبت دهی

از جمله امکانات در این سایت ها مشخصات مرتبط به پزشکان می باشد.در اینجا به بررسی امکانات ویژه ی طراحی این گونه سایت ها می پردازیم.

 1. معرفی نمودن کامل پزشک و تخصص ان و نمایش سوابق دکتر
 2. استفاده کردن از سیستم نوبت دهی به صورت آنلاین
 3.  پاسخ دادن به سوالات متداول بیماران و بازدیدکنندگان سایت
 4.  ساعات مرتبط به تماس گرفتن با پزشک و نمایش دادن کروکی و آدرس مطب پزشکان بر روی نقشه
 5.  مشاوره کردن به صورت آنلاین در سایت های نوبت دهی

با اطمینان می‌توان گفت که طراحی سایت نوبت دهی یکی از کامل ترین سیستم های رزرو نوبت به صورت آنلاین در کشور می باشد .
این سیستم برای سایت های شخصی پزشکان و مراکز درمانی و کلینیک های پزشکی یا حتی برای بیمارستان ها نیز قابل استفاده می باشد .

مهمترین قسمت بخش نوبت دهی، سیستم ارسال پیامک یادآوری برای بیماران می باشد.تمامی نوبت هایی که توسط منشی یا خود بیمار در این سیستم ها تنظیم می شوند به سیستم هوشمند پیامک یادآوری متصل می‌شوند و این سیستم‌ها به صورت خودکار به بیماران، پیامک یادآوری جهت حضور در مطب یا کلینیک را ارسال می‌کند.

 

طراحی سایت نوبت دهی

 

امکان انتخاب مکان خدمت و پزشک

در این بخش که قابل استفاده برای بیمارستان ها و مراکز درمانی که در مکان‌های مختلفی قرار دارند و خدمات متنوعی را ارائه می‌کنند کاربرد دارد.شما می توانید با انتخاب مکان و خدماتی که بیمار نیازمند آن است از پزشکان مرتبط به آن خدمات استفاده نمایید .
در واقع در این بخش از سیستم شما می توانید به راحتی از خدمات پزشک مورد نظر خود استفاده نمایید. این بخش در طراحی سیستم نوبت دهی به صورت شخصی برای پزشکان قابل طراحی می باشد.

 

انتخاب تاریخ رزرو نوبت

این تقویم بر اساس روزهای کاری مرتبط به پزشکان و وکلا و یا دیگر کسانی که نیازمند به سیستم های نوبت دهی آنلاین هستند طراحی شده و نمایش داده می شود .با وجود این تقویم های آنلاین کاربران روزهای حضور را متوجه شده و بر اساس آن در بخش مدیریت روزهای کاری خود را لحاظ نموده و از خدمات پزشکان و وکلا استفاده می نمایند.

در این قسمت شما می توانید به راحتی از تاریخ های حضور مطلع گردید این تقویم ها کاملاً شمسی بوده و در روزهایی که به صورت آفلاین است؛ امکان رزرو نوبت وجود ندارد.همچنین در سیستم های نوبت دهی آنلاین میتوانید ساعات خود را در روزهای مختلف هفته در بخش مدیریت تعریف نمایید .بر این اساس که چه روز هایی را می توانید به کاربران خدمات ارائه نمایید.

با توجه به این گزینه در این بخش بازه‌های زمانی آزاد جهت انتخاب کاربران نمایش داده می شود و پس از آن ثبت نهایی انجام می گردد.

 

ثبت اطلاعات تماس

در این بخش کاربران باید اطلاعات خود را نظیر نام و نام خانوادگی آدرس ایمیل و تلفن خود را در سیستم ثبت نمایند تا بتوانند در صورت بروز هرگونه مشکلی با آنها دسترسی داشته باشند.

 

سیستم پاسخ به سوالات

در این قسمت کاربران می توانند سوالات متداول خود را مطرح نمایند و به صورت آنلاین پاسخ سوالات خود را دریافت نمایند امروزه با توجه به کمبود وقت و هزینه داشتن این گزینه برای کاربران بسیار حائز اهمیت است و کاربران می‌توانند با استفاده کردن از سیستم پرسش و پاسخ در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایند.

 

 

سیستم نوبت دهی

 

 

برخی از اهداف طراحی سایت نوبت دهی آنلاین

می توانیم دو دسته از مشاغل را به صورت مستقیم برای طراحی سایت نوبت دهی آنلاین در نظر بگیریم :- گروه پزشکان – گروه وکلا
اما راه اندازی یک سایت نوبت دهی می‌توانند چه مزایایی را در پی داشته باشد.

 1. جلوگیری کردن از اتلاف وقت هموطنان
 2. سامان دهی هرچه بهتره کاربران برای پیشرفت در کارها
 3. تعامل بیشتر بین بیمار و پزشک و یا وکلا جهت عدم ازدحام جمعیت در مطب یا دفتر وکلا
 4. نوبت دهی اینترنتی با امکان اینکه وجه خود را واریز نمایید به صورت آنلاین پذیرش شوید
 5. معرفی نمودن کلینیک یا مطب یا دفتر وکیل مرتبط به نیاز شما
 6. ارتباط با کاربران از طریق پرسش و پاسخ و نظردهی
 7. نمایش اطلاعات تماس به کاربران و نمایش فضا و مکان مرتبط به پزشک یا وکیل به صورت تور مجازی
 8. امکان ارسال پیامک یادآوری از یک تا سه روز قبل از تاریخ مراجعه که به صورت خودکار انجام میشود
 9. امکان ارسال هوشمند به کاربران در صورت کنسل شدن نوبت آنها

شما با استفاده کردن از یک سایت قوی می توانید جدا از ارائه خدمات به مشتریان خود و یا بیماران گذشته ی خود متقاضیان جدیدی را نیز داشته باشید.این کار با استفاده کرده اند از ارتقای رتبه سایت شما در کلمات کلیدی آن توسط موتورهای جستجوگر انجام می شود.
در واقع شما پس از طراحی یک سایت نوبت دهی به سرچ آن نیز باید اهمیت دهید که هر چه سایت شما بیشتر دیده شود باعث جذب کاربران بیشتری می گردد.

ما در پدید آوران نرم افزار می توانیم این خدمات را با استفاده از بهترین متخصصان سئو به شما ارائه دهیم.در اینگونه سایت ها شما میتوانید در بخش گالری سایت امکان درج نامحدود عکس های متنوع از کلینیک یا دفتر وکالت یا مطب خود را به نمایش بگذارید و یا حتی عکسهای از کارهایی که تاکنون انجام داده اید.این گالری حتی می‌توانند در خود نمونه کارهای شما را جای دهد.

برای داشتن این گالری باید از افکتهای خاصی استفاده شود که کاربران در زمان بازدید از آن خسته نشوند.زمانی که کاربران بتوانند به نمونه کارهای پزشک یا وکیل مرتبط دسترسی داشته باشند جهت دریافت نوبت اطمینان بیشتری را پیدا می کنند.البته قابل ذکر است که کلیه گرافیک برای این طراحی سایت نوبت دهی باید به صورت ساده طراحی شود.

از نکات مهم، دسترسی سریع و آسان در این سایت ها می باشد که کاربران بتوانند به راحتی برای دریافت نوبت اقدام نمایند.

نظرات شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری علامت گذاری شده اند *

نام شما*
موضوع*
ایمیل*
نظرات شما