• تلفن: 77627501-021
 • info@pdsoft.ir
در ارتباط باشید:

در طول تاریخ ما همیشه به دنبال پاسخ دادن به نیازهای خود بوده و هستیم در طول تکامل یافتن بشر و تمدن های بشری نیازهای انسان بنا به زمان وشرایط زندگی و پیشرفت های علوم بسیار تغییر کرده است و این تغییرات گسترده تر شده است.معمولا نیاز ها همواره توسط انسانها پاسخ داده میشود یعنی همان مدل های کالا به کالا که در گذشته بوده است برگردیم .اگر یک فرد کشاورز بود و فرد دیگر نجار آنها باید محصولات خود را به صورت کالا به کالا با یکدیگر مبادله می کردند.

اما هرچه نیازهای انسان ها بزرگ تر و گسترده تر شد برای رفع این نیازها باید روش های جدیدتری در نظر گرفته می شد تا جایی که امروزه اکثر محصولات مختلف مورد استفاده در گروه های مختلفی مانند خوراک و پوشاک و…‌‌‌‌ توسط شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ تولید می‌شود و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.باز هم در تولید کردن این محصولات انسان‌ها نقشی کلیدی و اصلی را دارند اما امروزه بسیاری از ابزار آلات به صورت قابل توجهی به کمک انسان ها آمده است و انسان ها بیشتر در بخش مدیریت کردن این ابزار آلات فعالیت می کنند.

هر چند باز هم کارکنان خط تولید مسئولین اصلی تولید محصول هستند اما واحد های دیگری هم برای مدیریت این منابع انسانی و امور مالی و دیگر بخش ها فعالیت می کنند.با وجود این سازمان‌های بزرگ این نتیجه به دست می آید که پیچیدگی‌های زیادی در بخش‌های مختلف اتفاق می افتد .از جمله مهمترین این پیچیدگی ها مدل تبادل مستقیم بین افراد است که در داد و ستد های اولیه وجود داشته است در سال‌های اخیر مبادله کردن کالا به صورت مستقیم فقط در محدوده سمساری ها وجود دارد.

اما با به وجود آمدن اینترنت این مدل به افزایش سهولت برای کاربران معمولی در جهت معرفی محصولات و یا خرید و فروش کالاهای دست دوم بسیار رایج و مورد توجه قرار گرفته است.مدل جهانی این تبادل به صورت مشتری به مشتری سایت ebay است که به عنوان واسطه فروشنده را به خریدار متصل می نماید.
اما در میان وبسایت های ایرانی به دنبال یک الگوی مناسب برای ارائه کردن نیازمندیهای آنلاین افراد هستید می توانید از وب سایت شیپور به عنوان یک وب سایت خوب و مورد توجه در این زمینه نام ببرید.

 

طراحی سایت شبیه شیپور

 

وب سایتی که فعالیت اصلی آن ارتباط دادن بین خریدار و فروشنده می باشد که این کار به صورت مستقیم انجام می‌شود و باعث حذف نقش دلالان می شود.در شیپور خرید به صورت مستقیم انجام نمی‌شود و حتی تراکنش مالی هم در این وب سایت امکان پذیر نمی باشد بلکه افراد به صورت مستقیم به یکدیگر متصل می شوند.افراد خاصی که قصد دارند با هزینه مناسب خرید نمایند با استفاده از سایت شیپور می توانند به کالای مورد نظر خود دسترسی پیدا نمایند.

امروزه با پرش یافتن تکنولوژی و  ارتباطات کاغذها جای خود را به اپلیکیشن ها داده اند در زمان های گذشته مردم روز خود را با روزنامه ها شروع می‌کردند.اما امروزه اخبار روز را مردم در وبسایت ها پیگیری می کنند کلی می‌توان گفت که وب سایت شیپور در یک نگاه یک وب سایت ارائه دهنده ی آگهی است .بنابراین اگر بخواهید طراحی سایت شبیه شیپور داشته باشید باید برای ثبت آگهی و نیازمندی ها از آن استفاده کنید .در طراحی وب سایت شبیه شیپور کاربران می‌توانند به صورت رایگان یک آگهی از محصول خود را تهیه نمایند.

تمام موارد لازم برای راهنمایی کردن کاربر و سادگی درسایت لحاظ شده است مورد توجه ترین قسمت برای طراحی سایت شبیه شیپور این قسمت می باشد که به صورت ریسپانسیو طراحی می شود .به این معنا که شما می توانید در همه ی گوشی های هوشمند این سایت ها را مشاهده نمایید و از امکانات آن بهره مند شوید.
امروزه کاربران از لپ تاپ ها و پشت میز نشستن خسته شده اند و با پیشرفت تکنولوژی در گوشی های هوشمند این امکان برای کاربران مهیا شده است که بتوانند با استفاده از گوشی های هوشمند خود از وب‌سایت‌های مورد نظرشان استفاده نمایند به همین دلیل یکی از مزیت های طراحی سایت شبیه شیپور ریسپانسیو بودن آن است.

 

گرافیک و طراحی سایت

گرافیک و طراحی یک وب سایت از نکات حائز اهمیت آن به شمار می‌رود زیرا باید ساده و شکیل باشد و از رنگ‌های مناسب در آن استفاده شده باشد.تا کاربران زمان استفاده کردن از آن دچار خستگی نشوند همچنین استفاده کردن از منو ها کاربران مهم می باشد .هرچه که دسترسی به منوها ساده تر باشد کاربران را می‌توانند از امکانات سایت راحت تراستفاده کنند.اما شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که ما سایتی مانند شیپور را به شما ارائه میدهیم ؟

جواب خیر است ما از قالب های مشابه و چارت اصلی سایت شیپور استفاده می کنیم و سعی می کنیم طراحی سایت شبیه شیپور را با امکانات و ایده های جدید تر در اختیار کاربران قرار دهیم.

 

از جمله مهمترین مواردی که باید در طراحی وب سایت در نظر بگیریم می توان به موارد زیر اشاره کرد

 1. طراحی ظاهری زیبا و حرفه ای جهت جذب کردن کاربر و جلب اعتماد کاربر در نگاه اول
 2. معرفی کردن کامل وبسایت و نحوه ارائه خدماتی که از طریق آن ارائه می کنید
 3. امکان درج کردن آگهی به صورت رایگان برای کاربران با پر کردن فرم های از پیش تعیین شده
 4. امکان مدیریت کردن آگهی افراد از طریق عضو گیری کردن و آگهی‌ها در پروفایل کاربران
 5. امکان نمایش دادن کلیه آگهی های ثبت شده بر اساس استان و محل قرارگیری فرد آگهی دهنده در وب سایت
 6. امکان ارائه دادن توضیحات کامل مرتبط با قوانین و سیاست های مربوط به وب سایت
 7. امکان دسته بندی کردن آگهی ها بر اساس موضوع که شامل مواردی مانند لوازم شخصی، لوازم خانگی ، لوازم الکترونیک، کسب و کار و…می شود
 8. امکان قرار دادن آگهی های مربوط به استخدام نمودن نیرو
 9. امکان فیلتر کردن نتایج بر اساس مواردی چون جدید ترین و ارزانترین آگهی ها و یا های عکس دار و …
 10. امکان پشتیبانی کردن از کاربران به صورت پرسش و پاسخ های احتمالی

 

سایت شیپور

 

بنابراین با طراحی سایت شبیه سایت شیپور شما می‌توانید یک مرجع خرید و فروش اینترنتی بدون واسطه را داشته باشید و در وب سایت شما هیچ گونه تراکنشی انجام نمی‌شود.بنابراین هیچ گونه مسئولیتی نیز در این قبال ندارید و فقط نمایش آگهی کاربران را در سایت شبیه شیپور دارید.یکی از ملزومات فنی که در وب‌ سایت مورد اهمیت می‌باشد این است که وب سایت شما از آنجا که محلی برای نمایش دادن آگهی های زیاد به کاربران می باشد ممکن است در ساعاتی از روز میزبان میلیون‌ها کاربر اینترنتی باشد و باید شرایط لازم برای میزبانی کردن از تعداد کاربر آن لاین را به صورت همزمان داشته باشید تا کاربران متوجه کندی یا دچار قطعی اتصال شما نشوند .همچنین وب سایت شما باید از امنیت بالایی برخوردار باشد تا اطلاعات کاربران و آگهی های آنها دچار تغییر نگردد .

ما در پدید آوران نرم افزار با استفاده از گروهی مجرب تخصصی ترین سایت ها را برای شما طراحی می نمائیم.

نظرات شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری علامت گذاری شده اند *

نام شما*
موضوع*
ایمیل*
نظرات شما