• تلفن: 77627501-021
 • info@pdsoft.ir
در ارتباط باشید:

طراحی سایت سرگرمی

می توانیم به جرات بگوییم که یکی از عمومی ترین و فراگیر ترین وب سایت ها که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند وب سایتهای سرگرمی هستند .سایت های سرگرمی در اینترنت بسیار پر بازدید هستند و سهم عمده ای از بازدید کنندگان را به خود اختصاص می دهند.البته این سایت ها باید از محتوا و مطالبی استفاده کنند که مفید هستند و همچنین دارای طراحی مناسبی برای جذب مخاطب باشند تا بتوانند بازدید کنند گان خود را حفظ نمایند.

از جمله مطالب مرتبط می وان به بازی ، جوک ،مطالب خواندنی خنده دار ، پیامک، عکس های جالب و چیز هایی که معمولا برای عموم کاربران جذابیت دارد استفاده کنند .هر شخصی با هر درجه تحصیلی و شغلی و اجتماعی نیازمند گذراندن زمانی برای تفریح و سرگرمی است و قطعا هر از گاهی از سایت های سرگرمی استفاده می کند .

 

چه سایتی را سایت سرگرمی می دانید ؟

سایت های تفریحی و سرگرمی را به دو دسته می توانیم تقسیم نماییم:

 1. سایت هایی که مختص بازی انلاین و در واقع وب سایت سرگرمی بازی هستند مانند (وب سایت سرگرمی با زی زولا ) و یا حتی مسابقات انلاین در ان انجام می شود .
 2. سایت هایی هستند که به تولید محتوا برای سرگرمی و تفریح می پردازند.

 

سایت های بازی انلاین معمولا کمتر به زمینه های دیگر تفریحی می پردازند .و از لحاظ طراحی هم ممکن است دارای امکانات متفاوتی باشند.اما سایت های تولید محتوای سرگرم کننده طیف وسیعی از سایت های تفریحی را در بر می گیرند که در واقع اساس کار ان ها ارائه کردن مداوم اخبار و مطالب سرگرم کننده است و ممکن است گاهی یک بخش را به بازی های انلاین نیز اختصاص دهد .

سایت های تفریحی معمولا چه امکاناتی دارند ؟

محتوای این بخش از سایت های سرگرمی و تفریحی با سایت های خبری متفاوت است و بیشتر به اتفاقات خاصی می پردازد که باعث جذب و کنجکاوی مخاطب می شود .البته ممکن است که این وب سایت ها دست به فروش سایت بازی انلاین نیز بزنند.که از جله نکات فروشگاهی انها به شمارمی رود یا ممکن است در بعد فروشگاهی خود آموزش ساخت سایت بازی انلاین یا ساخت سایت بازی آنلاین رایگان و… را قرار داده و با توجه به این موضوع باعث جلب نظر مخاطبان بشوند.

البته اگر محتوایی که می گذاریم شامل عکس یا ویدئو باشد کاربر بیشتری را به خود جذب می نماید.یکی از قابلیت های سایت های تفریحی و سرگرمی پرداختن به زندگی خصوصی افراد مشهور است به طور مثال اخبار و اطلاعات موجود در مورد بازیگران سینما و تلویزیون ،خواننده ها ،ستارگان ورزش که همه ی این عناوین را می توانیم با ارائه البوم تصویری به جذابیت ان برای مخاطب اضافه نماییم .

در واقع این قسمت از صفحات سرگرمی معمولا برای بازدید کنند گان بسیار جذاب است مخصوصا به لحاظ وجود شایعات د رمورد افراد مشهور .در این صفحات به بخش دیگری می توانیم اشاره کنیم که مخاطبان خاص خود را دارند این بخش مرتبط به جملات پند اموز و داستان های کوتاه است که طرفداران خاص خود را دارد .استفاده از طنز ، لطیفه و سر گرمی از دیگر بخش های جالب توجه کاربران است که البته این مطالب قبلا به صورت دهان به دهان بین مردم گرایش داشته است اما اکنون به صورت موبایل به موبایل بین مردم رواج دارد.

در واقع دامنه ی فراوانی برای تفریح و سر گرمی در محیط وب وجود دارد که باعث سرگرمی مخاطبان می شود که می توانیم در یک وب سایت سرگرمی بازی با خلاقیت به ان بپردازیم.

 

 

طراحی سایت سرگرمی

 

روش کسب در آمد سایت های سرگرمی بازی

نوع کسب در امد سایت های سرگرمی بنا به این که دارای بازدید کنند گان فراوانی هستند بیشتر بر پایه ی تبلیغات استوار است .در واقع وقتی که یک سایت تفریحی به صورت مداوم می تواند بازدید کننده جذب نماید بهترین محل برای تبلیغات به شمار می رود .در  این فروشگاه ها زمانی که تبلیغات تجاری انجام می شود در واقع بهترین بستر برای تبلیغات استفاده شده است چون تعداد بازدید کنند گان در این وب سایت ها در حال افزایش است.

پس به این نتیجه می رسیم که حفظ مخاطبین قبلی و جذب مخاطب جدید از سیاست های اصلی در این گونه سایت ها به شمار می رود .

 

مهمترین ویژگی های یک سایت سرگرمی موفق چیست ؟

۱-طراحی که برای این گونه از سایت ها انجام می شود معمولا طبق آخرین معیارها و الگوریتم های گوگل باید انجام شود تا محتوای سایت تفریحی و سر گرمی به خوبی در جستجوی گوگل پیدا شود .

جذب کردن بازدید کننده از طریق موتور های جستجو گر یکی از روش های مهم برای جذب مخاطب به شما ر می رود .

۲-سرعت لود شدن صفحات را باید جوری در نظر بگیریم که از میزان تحمل بازدید کنند گان خارج نباشد . زیرا بازدید کننده ای که به قصد تفریح کردن وارد سایت شده است برای دیدن مطالب اصراری ندارد و چنانچه برای لود شدن صفحات مجبور به انتظار باشد خسته شده و سایت را ترک می نماید.

پس با توجه به رقابت موجود بین سایت ها از سایت شما صرف نظر کرده و وارد سایت های دیگر می شود.

۳- در پایان به بحث بسیار مهم گرافیک و چید مان در وب سایت سرگرمی می پردازیم .طراحی و گرافیک سایت های سرگرمی باید به گونه ای باشد که که کاربر بتواند به مطالب مورد نیاز خود دسترسی داشته باشد و هم نسبت به خواندن دیگر مطالب سایت نیز جذب شود.

و همچنین اگر در این وب سایت ها چیدمان به درستی اتفاق افتاده باشد مخاطب حتی بر روی تبلیغات تجاری درون سایت کلیک می کند و با این کار امار کلیک بر روی بنر های تبلیغاتی نیز افزایش می یابد.

 

طراحی سایت تفریحی و سرگرمی

 

امکانات موجود در طراحی سایت تفریحی و سرگرمی

در یک سایت تفریحی و سرگرمی یک سری نکات بسیار مهم است :

 1. دسته بندی کردن بخش های مختلفی که در سایت موجود است به اضافه نمایش گرافیکی هردسته در صفحه ی اصلی سایت
 2. ثبت کردن نظر کاربران و مدیریت انها
 3. درج کردن عکس و ویدئو در تمامی صفحات
 4. گالری تصاویر با امکان این که بتوانیم البوم های مختلفی داشته باشیم با تعداد نا محدود
 5. مدیریت نظر سنجی
 6. ارسال کردن خبر نامه به مخاطبان

 

در اینجا به تعدادی از ویژگی های وب سایت انلاین نیز اشاره می نماییم :

 1. ارائه بازی های متفاوت برای کاربران د رتمام رده های سنی
 2. استفاده از بخش بنری در سایت برای دریافت هزینه
 3. بخش اخباری بازی هایی که جدید ارائه شده است
 4. بخش بازی های پرطر فدار(وب سایت سرگرمی zula)
 5. فروش بازی ها به صورت انلاین
 6. امکان خرید کردن ابزار ها و مراحل بازی (وب سایت سرگرمی زولا)
 7. ساخت ورژن موبایل بازی به صورت انلاین
 8. ایجاد کردن ارتباط بین بازیکنان
 9. بخش نمایش جدول مسابقات

 

در سایت های سرگرمی انلاین شما با رعایت نکات ذکر شده هم می توانید مخاطبین خود را حفظ نمایید و هم می توانید به مخاطبین خود اضافه نمایید نکات ذکر شده وب سایت سرگرمی بازی انلاین دارای اهمیت ویژه ای است .البته کیفیت بازی ارائه شده هم در جایگاه مهمی قرار گرفته به گونه ای که به جز داشتن خرید امکانات امکان ارائه جایزه برای کاربران نیز وجود داشته باشد که این نکته ی بسیار تاثیر گزاری بر روی کاربران است .

گروه طراحی پدید آوران نرم افزار با استفاده از اخرین متد روز طراحی وب سایت می کوشد که با کمترین هزینه بهترین خدمات را در زمینه های مختلف طراحی وب سایت در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

نظرات شما

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای ضروری علامت گذاری شده اند *

نام شما*
موضوع*
ایمیل*
نظرات شما